KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16108272

nr 1610 8272

Skulptur

Oidentifierad konstnär. Brons. Signerad, numrerad 2/8. Höjd: 25 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 1 april 2024
kl 19:31:31

29/3 16:27:25 1      1.000 kr
1/4 08:34:05 2      Vinnande bud